Servis Vasili

Ploteso fushat me posht

   

  Kontroll i makinës

  Servis

  Pjesë këmbimi

  Aksesorë

  15% off

  All repair services


  learn more

  Service overview

  Vestibulum eu quam nec neque pellentesque efficitur id eget nisl. Proin porta est convallis lacus blandit pretium sed non enim. Maecenas lacinia non orci at aliquam. Donec finibus, urna bibendum ultricies laoreet, augue eros luctus sapien, ut euismod leo tortor ac enim. In hac habitasse platea dictumst. Sed cursus venenatis tellus. Vestibulum eu quam nec neque pellentesque efficitur.

  Common issues

  In hac habitasse platea dictumst. Sed cursus venenatis tellus, non lobortis diam volutpat sit amet. Sed tellus augue, hendrerit eu rutrum in, porttitor at metus. Mauris ac hendrerit metus.

  • Visual inspection of related components
  • System analysis
  • Research of Technical Service Bulletins
  • Pin Point testing
  • Component diagnosis
  • Restore performance of fuel system

  Service benefits

  Proin porta est convallis lacus blandit pretium sed non enim. Maecenas lacinia non orci at aliquam.ut euismod leo tortor ac enim. In hac habitasse platea dictumst. Sed cursus venenatis tellus.

  Çmime konkuruese

  Aplikojmë çmimin më konkurrues në tregun metropolitan dhe shqiptar.

  Sherbim Profesional

  Mbetet gjithnjë streha e parë ku makinat tuaja Land Rover dhe Range Rover marrin një fuqi të re dhe një shërbim plot cilësi dhe standard, gjithashtu.

  Kontakto

  +355683771777

  Garanci e Plote

  Punë të kryera me cilësi, klientë të kënaqur dhe pika më e rëndësishme e autoservisit për Land Rover / Range Rover në metropol.

   

  Shopping cart close
  × Kontaktoni